background

Şahinbey Kaçak Su Tespiti

Şahinbey Kaçak Su Tespiti
Şahinbey Kaçak Su Tespiti: Dedektör ve kameralı cihazlarımızla su kaçaklarının kaynağını bulmayı garanti ediyoruz. semtinde tesisat dükkanı olarak kaliteli hizmet sunmak söz konusu olduğunda akılda kalıcı bir hedefimiz var: Evde veya ofiste tüm tesisat ihtiyaçlarınız için tek durak noktası olmak. Tesisat borularının kalitesiz olması sonucunda borular deformasyona uğrayabilmektedirler. Su tesisat arızaları eski yapılar ve binalarda daha sıklıkla görülmektedir. Artık sizleri merdiven altı tesisatçıların eline bırakmayacağız. Pratik uygulamalar ve imkanlar sayesinde daha kısa sürede daha verimli bir sonuç almış oluyoruz.
Kombi, Kazan montajı, kalorifer petekleri söküm ve montaj işleri, kalorifer tesisatı boru patlağı tamir işleri kalorifer tesisatları ile ilgili her türlü tamir, tadilat ve montaj işlerinizde kalorifer tesisatçısı ustalarımız sizinle. Özel üretilmiş makineler ile en zor tıkanıklıklar kolaylıkla açılabilir. Teknik konuda tüm eğitimlerini tamamlamış uzman kadromuz su tesisatı arızalarınız için en uygun ve en hızlı çözümleri üretmektedir. Su kaçağı denildiğinde akla ilk olarak alt komşunun tavanından damlayan su gelmektedir. Kalitesiz malzemeden dolayı umulmadık zamanda meydana gelebilecek arızalar maddi açıdan kayıplara neden olmaktadır. Lavabodan gelen pis kokunun tespit edilip önlem alınması kolay bir olaydır.
Su tesisatındaki arızalarınız eski tesisatın tüm bağlantı noktalarının bulunması, temiz su, pis su borularının nerelerden geçtiğini tespiti son teknolji cihazları ile yapılır. Gün içinde zaten çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrik süpürgesi, televizyon, müzik çalar, bilgisayar vb birçok elektronik cihaz elektrik kullanıyorken üstüne ilave gelen yüklemeler ile hem elektrik tesisat zorlanır hem de sigorta sistemi hasar görebilir. Tesisatlarınızda ilerlemeyen pis sular zamanla birikerek tıkanıklıklara yol açar. Uzman Sıhhi Tessiat Tamircilerimiz tarafından su tesisatı arıza tamirinde yapılan tespit sonrası düzgün bölgeler açılarak yeni tesisat işlemleriniz yapılır. Kendi dairenizde hiçbir belirtisi bulunmayan sızıntı problemleri Gaziantep su kaçak tespit ekibimiz tarafından bulunmaktadır. Firmamız suyun geçtiği her yerde servis hizmeti vermektedir. Acele tesisatçı arayanlar için tesisatçı bir telefon kadar yakın. Çağa uygun teknoloji yardımı ile su kaçağı tespitinde öncü olan firmamız Gaziantep şehrinin tüm ilçelerinde mobil servis ağı ile hizmetlerine devam etmektedir. Su kaçağı arama konularında gün geçtikçe gelişen teknoloji ile; kullanılan cihazlarda gelişmektedir. Kaçak su elinizde olmayan sebeplerden gelişir. Tesisat sızıntıları alt komşunuzun evine de yansıyabilir.

  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Su tesisatı, petek temizleme, cihazla su kaçağı bulma, kanal açma, klozet tamiri gibi işlerinizde bize güvenin!

Bakım Onarım Hizmeti

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder