background

Su Tesisatçısı

>
Su Tesisatçısı

En çok yaşadığımız sorunlardan biri olan bozuk ve akıtan musluklarınız için Gaziantep Sıhhı Tesisat Ustamıza her an ulaşabilir ve destek talep edebilirsiniz. Su tesisatın yenilenmesi, periyodik bakımları da Gaziantep genelinde ve tüm semtlerinde verdiğimiz hizmetlerdendir.

Gaziantep Su tesisatı tamir servisimiz yillardir suregelen hizmet memnuniyetiyle su tesisatı arızalarını en güzel, en güvenli ve kaliteli işçilikle çözüme kavuşturmaktadır.
Gaziantep Su tesisatı ile ilgili problemlerin başında tıkanmalar ve su kaçakları geliyor.
Gaziantep Su kaçak tamiri yapan firma olarak, su kaçaklarında meydana gelen arızaların tespit edilmesinden sonra, kolay ve hızlı bir şekilde tamirini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle Gaziantep içerisinde sık sık meydana gelen su tesisatı sorunlarının tamir işlemi için, alacağınız profesyonel yardım oldukça hayatidir.

Gaziantep Su tesisatı tamricilerimiz kullanmış olduğu kameralı su kaçak tespit cihazları ile direkt olarak arızayı tespit eder. Gaziantep Su Kaçak Arıza Tespiti Servisimiz kaçak tepsitlerini en son teknolojik cihazlar ile tamamlamakta ve müşterilerimize işlem garantisi sunmaktadır.

Gaziantep Su tesisatı tamir servisi olarak lavabo tıkanıklıkları, gider tıkanıklıkları, klozet tıkanıklıkları gibi durumlarda özel robotlar ile hızlı bir şekilde tıkanıklıkları açıyoruz. Her türlü su tesisatı arızasında Gaziantep Sıhhı Tesisat Tamir Servisimizi arayarak yardım ve destek alabilirsiniz. Gaziantep Sıhhı Tesisat Servisimizde kusursuz tecrübeli usta ile yapılan pis su ve sıhhi tesisat işlerinizi, bir kez yaptırır, ekonominize katkı sağlarsınız ve ağır maliyetlerden kurtulursunuz.

Gaziantep Su Tesisatı Arıza Servisimiz özel ekipmanları ve cihazları ile acil su arıza işlemlerinizi hızla çözüme kavuşturmaktadır. Gaziantep içinde su kaçağı tespiti hizmetlerimiz için arayınız. Gaziantep Su tesisatı ustalarımız tarafından gider borularındaki sızıntılar kamera sistemi ile tespit edilirken temiz su tesisatındaki sızıntılar da ses dalgaları ile bulunmaktadır.
 


  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Gaziantep Su Tesisatçısı, Şahinbey Su Tesisatçısı, Şehitkamil Su Tesisatçısı
background
Su tesisatı, petek temizleme, cihazla su kaçağı bulma, kanal açma, klozet tamiri gibi işlerinizde bize güvenin!

Bakım Onarım Hizmeti

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder